Президентът на България Илияна Йотова награди Мария от Белоградчик

23-06-2026     0      128

За втора поредна година в Белоградчик се проведе инициативата "Спортувай с президента".
За втора поредна година белоградчишко дете получава награда лично от президента. Днес това стана в сградата на Президентството на Република България в присъствието на множество официални лица. Община Белоградчик се представляваше от заместник- кмета Женя Живова и треньорът на лекоатлетическия клуб Светослав Петков.
Мария Драгомирова получи наградата за най-добро постижение на т.н. Президентски тест.
Честито, Мария! Белоградчик се гордее с теб!

 

коментари

Добави своя коментар