Да ни е честито.Българите вадим от джоба си най-много пари за лекарства и лечение в Европейския съюз,а сме сред най-болните

07 Януари 2020   0   907

Във Видин търсят решения за спасяване на болницата

06 Януари 2020   0   758

Отново козметика.Поредните промени в здравеопазването са „наливане на вода в съд без дъно“

06 Януари 2020   0   1138